Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
13 października 2016 r. zgodnie ze zwyczajem był w naszej szkole dniem szczególnym, gdyż obchodziliśmy potrójną uroczystość Dzień Patrona Szkoły, Dzień Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas I. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego montażu słowno-muzycznego nawiązującego do nauki i sylwetki Świętego Jana Pawła II - "Bądźcie świadkami miłosierdzia". Następnie przestawiciele SU złożyli życzenia dla wszystkich nauczycieli i pracowników administracji wraz z prezentacją niespodzianką i piosenką:
Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt
Bo tego nie wiesz nawet sama Ty
W tańczących wokół szarych lustrach dni
Rozbłyska Twój złoty śmiech
Przerwany w pół czuły gest
W pamięci składam wciąż
Pasjans z samych serc
Naprawdę jaka jesteś nie wie nikt
To prawda nie potrzebna wcale mi
Gdy nie po drodze będzie razem iść
Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów Liceum i Technikum. Dodatkowo uczniowie, szczególnie klas I, wspaniale zaprezentowali swoje talenty – taneczno-gimnastyczne, muzyczno-wokalne. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz złożyła serdeczne życzenia pracownikom oraz życzyła uczniom klas I dążenia do wyznaczonego celu, wytrwałości i osiągania sukcesów na miarę swoich mozliwości. Po zakończonych uroczystościach na pierwszoklasistów i ich rodziców czekała miła niespodzianka – tort na dobry początek nauki w naszej szkole. Dziękujemy młodzieży i wychowawcom klas I za przygotowanie gminnych obchodów Dnia Papieskiego oraz uroczystości szkolnej. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodzców i rodziców uczniów klas I za przygotowanie i obsługę poczęstunku.