Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPOTKANIE Z PREMIER RP I MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ
W Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie odbyły się 14 października 2016 r. ogólnopolskie obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zaproszenie na tę uroczystość otrzymała pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz wraz z uczniem klasy IV Technikum Nowoczesnych Technologii Mateuszem Markiewiczem. W wydarzeniu udział wzięła pani Premier RP Beata Szydło oraz pani Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska. Mateusz jest tegorocznym stypendystą Prezesa Rady Ministrów i z rąk pani Premier otrzymał to zaszczytne wyróżnienie. Należy nadmienić, że z całego województwa łódzkiego tylko pięciu uczniów (patrz zdj.) otrzymało specjalne zaproszenie na tak znamienitą uroczystość. Prezes Rady Ministrów w swoim przemówieniu zaznaczyła, że nauczyciele pomagają uczniom poznawać świat i radzić sobie z problemami. Pogratulowała uczniom, którzy odebrali stypendia Prezesa Rady Ministrów. Minister Edukacji Narodowej Anna Zalewska podziękowała nauczycielom za systematyczność i cierpliwość, wyszukiwanie talentów i ich codzienne samodoskonalenie. Gratulujemy Mateuszowi i jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów oraz wysokiej pozycji naszej szkoły na arenie krajowej.