Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piszą o nas - DOBRE PRAKTYKI
Czasopismo "Dobre Praktyki", jak  sama  nazwa  wskazuje, poświęcone  jest  dobrym  praktykom edukacyjnym. Pismo jest miejscem wymiany doświadczeń nauczycieli i organizacji edukacyjnych poszukujących nowych rozwiązań. W czasopiśmie publikowane są przykłady dobrych praktyk, portrety nauczycieli-innowatorów, a także informacje o ważnych wydarzeniach i konkursach. Upowszechnianie dobrych praktyk to właśnie zadanie czasopisma "Dobre Praktyki - innowacje w edukacji". Miło nam poinformować, że w 16 z 2016 r. numerze czasopisma znalazł się artykuł o naszym projekcie edukacyjno-wychowawczym „Od Ignoranta do eleganta". Zapraszamy do przeczytania w wersji internetowej (strona 13)  http://www.wckp.lodz.pl/sites/default/files/gazeta_nr_16.pdf oraz w wersji papierowej w bibliotece szkolnej. Czasopismo o zasięgu ogólnopolskim jest wydawane przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.