Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsze Zawody strzeleckie w karabinie pneumatycznym dla uczniów ZSP Kleszczów
W sobotę 15 października uczniowie naszego zespołu wystartowali w turnieju strzeleckim zorganizowanym przez Klub Strzelecki 10-tka Radomsko. Uczniowie rywalizowali w kategorii amator z karabinu pneumatycznego przyrządy otwarte odległość 10 metrów. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał wójt Gminy Sulmierzyce Pan Gabriel Orzeszek i zaraz po otwarciu rozpoczęła się rywalizacja. Dopisało sporo strzelców z każdej grupy. Niestety tym razem musieliśmy uznać wyższość naszych przeciwników ale postaramy się 20.listopada powalczyć o lepsze wyniki niż udział.

{gallery}uksstr16{/galery}