Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyjazd na XX Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie
W ramach realizacji Priorytetu 3. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, najlepsi czytelnicy oraz przedstawiciele klas naszej szkoły, 28 października 2016 r., odwiedzili XX Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie. W programie wyjazdu znalazły się: 
- spotkania z Wojciechem Cejrowskim i o. Leonem Knabitem; 
- zapoznanie się z aktualną ofertą wydawniczą i zakup nowości książkowych; 
- udział w warsztatach komiksu; 
- spacer po Rynku Krakowskim; 
-zwiedzanie Cricoteki i spotkanie z twórczością Tadeusza Kantora; 
- spektakl teatralny Ślub według W. Gombrowicza w j. hiszpańskim w wykonaniu aktorów z Madrytu /napisy w j.polskim/.
Dla tych, którzy nie mogli z nami być, załączamy krótką fotorelację. Wszystkich zainteresowanych zakupionymi nowościami książkowymi zapraszamy do odwiedzenia biblioteki szkolnej!