Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Wycieczka maturzystów do Warszawy
W dniu 15 października 2016 roku uczniowie klas: 3a, 3b i IV t wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Wyjazd maturzystów jest już tradycją w naszej szkole, a jego główmy punktem była wizyta w Sejmie RP. Po dotarciu do celu i kontroli pirotechnicznej dokonanej przez funkcjonariusza Biura Ochrony Rządu i strażników Straży Marszałkowskiej młodzież wraz z opiekunami i przewodnikiem weszła do budynku Sejmu. W nim obserwowali obrady z galerii Sali Posiedzeń Sejmu, a w Sali Wszechnicy Sejmowej wysłuchali wykładu o historii polskiego parlamentaryzmu.
Poza wizytą w Sejmie w programie wyjazdu znalazło się również: - Stare Miasto – Rynek, zwiedzanie Zamku Królewskiego; - Krakowskie Przedmieście- Kościół św. Krzyża, Uniwersytet, Pałac Prezydencki; - pl. Piłsudskiego – Grób Nieznanego Żołnierza.