Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podpisanie umowy o współpracy patronackiej
z Katedrą Międzynarodowych Studiów Polskich UŚ

W najbliższy poniedziałek, 21 listopada o godz. 11, odbędzie się spotkanie z gośćmi z Uniwersytetu Śląskiego, podczas którego zostanie podpisana umowa o współpracy patronackiej. Dzięki współpracy nasi uczniowie będą mieli możliwość uczestniczenia w organizowanych przez Katedrę i, w porozumieniu z dziekanem, przez Wydział Filologiczny spotkaniach i dyskusjach otwartych. Wezmą udział w wykładach organizowanych na terenie naszej szkoły i na terenie UŚ. Poznają ofertę edukacyjną uczelni. Nauczyciele z kolei mogą liczyć na pomoc metodyczną ze strony pracowników akademickich.
W spotkaniu udział wezmą:
prof. Romuald Cudak - kierownik Katedry Międzynarodowych Studiów Polskich  
prof. Małgorzata Kita  
prof. Zhao Gang - Dziekan Wydziału Języków i Kultur Europejskich Pekińskiego Uniwersytetu Języków Obcych
dr Agnieszka Tambor