Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w Przedszkolu w Łękińsku
9 listopada 2016 r. na specjalne zaproszenie pani Aneta Walczyk, nauczyciel historii, wraz z uczennicami gościła w Przedszkolu w Łękińsku. Przedszkolaki dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy na temat odzyskania niepodległości przez Polskę, poznały postać Józefa Piłsudskiego, a wspólna zabawa edukacyjna ubarwiona została pokazem slajdów przygotowanym specjalnie na to spotkanie. Później wspólnie z uczennicami ZSP w Kleszczowie, wszystkie przedszkolaki odśpiewały pieśń „My, pierwsza brygada”. Dzięujemy za możliwość współpracy, bo dzięki temu młodzież oraz maluchy wspólnie uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: http://www.wikom.pl/ppslekinsko/strona542.htm