Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dyplom za innowacyjność naszej szkoły
22 listopada 2016 r. pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz odebrała z rąk Łódzkiego Kuratora Oświaty, pana Grzegorza Wierzchowskiego, „Dyplom uznania za innowacyjną działalność edukacyjną”. Tylko trzy szkoły z województwa łódzkiego zostały docenione w ten sposób na Ogólnopolskich Targach Edukacyjnych organizowanych m.in. przez Europejskie Stowarzyszenie Dialogu Edukacyjnego. Kryteriami nominacji było prowadzenie działań innowacyjnych w szkole, sposób organizacji kształcenia zawodowego i ogólnego, szeroka współpraca z pracodawcami oraz realizacja programów ze środków UE. Szczegóły: http://www.kuratorium.lodz.pl/page/index.php?str=89&id=1205