Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Stack Up 2016!
17 listopada 2016 r. nasza szkoła już po raz drugi wzięła udział w biciu rekordu Guinessa w ilości osób układających wieże z kubków w trakcie jednego dnia. W wydarzeniu organizowanym przez WSSA (World Sport Stacking Association) co roku udział bierze kilkaset tysięcy osób z całego świata. W ubiegłym roku było to 615000 osób. W tym roku dzięki współpracy z Panem Aleksandrem Kiełbratowskim udział wzięło również blisko czterdziestu uczniów i uczennic z naszej szkoły. W trakcie sześciu lekcji byli oni szkoleni przez organizatorów szkolnej części bicia rekordu – Michała Kowalczyka i Patryka Barana. Na zakończenie dnia odbyły się zawody, w których uczestnicy mieli szansę zmierzyć się ze sobą indywidualnie. W zawodach wzięła również udział Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz. Mimo dość wyrównanej i zaciętej rywalizacji udało nam się wyłonić najlepszą trójkę, w składzie:
- Gawłowski Hubert z czasem 20,068 s.
- Lalek Nikola z czasem 23,653 s.
- Piotrowski Piotr z czasem 23,641 s.
Gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom. Opiekę nad przebiegiem konkursu sprawowała Pani Renata Patyk.