Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do Łodzi
1 grudnia 2016 r. klasy IC i IIC uczestniczyły w wycieczce do Łodzi, w ramach której realizowana była podstawa programowa z języka polskiego. Uczniowie mieli okazję obejrzeć ekspozycję Kolekcja sztuki XX i XXI wieku w Muzeum Sztuki Ms2, zlokalizowanym na terenie łódzkiej Manufaktury. Młodzież uczyła się sztuki interpretacji niełatwych w odbiorze dzieł sztuki współczesnej od miłych i kompetentnych pań przewodniczek. Po spotkaniu z sztuką wysoką uczniowie, chcąc zgłębić tajniki suspensu, wraz z opiekunami obejrzeli thriller pt. „Osaczona”, ze znaną aktorką Naomi Watts w roli głównej. Mimo iż pogoda nie dopisała, młodzież uznała, że spotkanie ze sztuką, zarówno wysoką, jak i popularną, było udane.