Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Święta tuż tuż...
Zbliżają się powoli Święta Bożego Narodzenia, warto więc poczuć już ten nastrój świąteczny, który powoli się zbliża. Uczniowie naszej szkoły (a dokładnie uczniowie klasy Ib, IIIb, IIIa, IIa ,IIb i IIc )wykonali własnoręcznie przepiękne kalendarze adwentowe. Są to specjalne kalendarze służące do odliczania dni od pierwszego dnia adwentu do Wigilii Bożego Narodzenia. Pomysł pochodzi z XIX wieku od niemieckich luteranów. Zwyczaj ten znany jest i pielęgnowany w wielu krajach na całym świecie w rodzinach chrześcijańskich. Kalendarze wystawione są na korytarzu naszej szkoły. Zapraszamy do oglądania.