Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POMAGANIE PRZEZ EKO - ZBIERANIE
Klasa III TNT wraz z wychowawcą, p. E. Ławską zaprasza całą społeczność szkolną do przyłączenia się do akcji zbiórki surowców wtórnych (makulatury, baterii, nakrętek, płyt CD, puszek czy telefonów komórkowych), którą prowadzi sercańska parafia pw. NMP Matki Kościoła i Świętej Barbary w Bełchatowie. Całkowity dochód ze skupu zostanie przeznaczony na budowę studni na terenie wiosek wchodzących w skład parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Batchoro w Czadzie. Akcja będzie trwać do 10 czerwca 2017r., zaś miejscem zbiórki w/w surowców wtórnych w naszej szkole będzie wnęka przy sali 0.14 na parterze. Liczymy na Wasze wsparcie i zaangażowanie!