Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licealista w przedszkolu po raz kolejny
Uczniowie naszej szkoły, a dokładniej klasy językowej Ib wybrali się 8 grudnia do lokalnym przedszkoli - Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łuszczanowicach oraz Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łękińsku - celem przeprowadzenia zajęć z języka angielskiego. Tematyka zajęć była świąteczna. Uczniowie nasi śpiewali piosenki związane z Bożym Narodzeniem, uczyli słownictwa z nim związanego oraz zapraszali do malowania bombek lub gwiazdek świątecznych. Mieli przy tym okazję przekonać się z jak trudnym zadaniem zmagają się na co dzień przedszkolanki oracz czy oni sami potrafiliby odnaleźć się w takiej sytuacji na dłuższą metę. Wszyscy mieli przy tym wiele radości.