Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności
I edycja i wielki sukces ucznia naszego technikum
W roku szkolnym 2016/2017 została ogłoszona pierwsza edycja Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronności , której nagrodą główną jest możliwość studiowania na wybranym kierunku w poszczególnych renomowanych uczelniach w Polsce. W naszej szkole do konkursu zgłosiło się dwoje uczniów Aleksandra Kowalska i Dominik Kaźmierski, prace zostały ocenione przez komisję w Łodzi pozytywnie!!! Do etapu Okręgowego zaproszono 22 uczniów z całego Województwa Łódzkiego gdzie młodzież pisała test a 10 z nich awansowało do centralnych zawodów w Warszawie 24-25 marca, wśród nich jest nasz Dominik Kaźmierski. Gratulujemy serdecznie !!!