Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka do fabryki obrabiarek CNC w Pleszewie
8 grudnia 2016 r. klasa III Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II  uczestniczyła w wycieczce do Pleszewa, w ramach której realizowana była podstawa programowa z montażu urządzeń i systemów mechatronicznych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z procesem produkcji i montażu maszyn sterowanych numerycznie w spółce FAMOT – PLESZEW należącej do największego producenta obrabiarek sterowanych numerycznie na świecie DMG MORI. Młodzież zwiedziła halę produkcyjną, halę montażu obrabiarek, magazyn elementów/podzespołów gotowych, wydział kontroli oraz zapoznali się z organizacją produkcji w nowoczesnym zakładzie pracy. 

IMG 1937

IMG 1961

IMG 1940