Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasza szkoła najlepsza w powiecie w roku szkolnym 2015/2016
W dniu 15 grudnia 2016 r. w Bełchatowie odbyło się sportowe podsumowanie roku szkolnego 2015/2016. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz odebrała puchar, dyplom i nagrodę za zajęcie I miejsca w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych powiatu bełchatowskiego. Wyróżnienie otrzymała nauczycielka wychowania fizycznego pani Katarzyna Woźniak. W plebiscycie na 10-ciu najlepszych sportowców miejsce IX uzyskał Mateusz Gałczyński, VIII miejsce Jakub Kuśmierski, IV miejsca Weronika Chojka, II miejsce Aleksandra Kowalska, I miejsce Karolina Iznerowicz. Wszystkim serdecznie gratulujemy, dziękujemy nauczycielom w-f, wszystkim uczniom szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.