Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Olimpiada Filozoficzna - eliminacje szkolne
Dnia 26 listopada 2016 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie odbyło się posiedzenie Szkolnej Komisji do przeprowadzenia eliminacji szkolnych XXIX Olimpiady Filozoficznej. Komisja zapoznała się z siedmioma pracami (pisanymi pod kierunkiem pani Ewy Sieradzkiej i pani Agnieszki Kukieły) zgłoszonymi do olimpiady przez uczniów liceum i technikum. Członkowie Komisji zadecydowali, że do Komitetu Okręgowego Olimpiady Filozoficznej w Częstochowie przesłane zostaną wszystkie złożone prace.
Komitet Okręgowy Olimpiady Filozoficznej w Częstochowie zakwalifikował do II etapu XXIX Olimpiady Filozoficznej wszystkich uczniów zgłoszonych przez Komisję Szkolną.
W drugim etapie Olimpiady, który odbędzie się 18 lutego 2017 r. w Częstochowie udział wezmą :
Natalia Woch – kl. II C LO
Anna Szwajkowska – kl. I C LO
Bartłomiej Nowak – kl. I B LO
Kamil Szadkowski – kl. I TNT
Dawid Stasiak – kl. I TNT
Hubert Dziadkiewicz – kl. I TNT
Mateusz Markiewicz – kl. IV TNT
Gratulujemy i życzymy powodzenia!