Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Książka pod choinkę
„Książka pod choinkę „ to kolejna akcja promująca czytelnictwo w naszej szkole, w ramach Narodowego Programu Czytelnictwa. W czwartek 15 grudnia, na korytarzu szkolnym zaprezentowane zostały nowości wydawnicze czyli książki zakupione z NPRCZ. Wydarzenie to, okazało się być świetną okazją nie tylko aby wybrać sobie coś ciekawego do czytania na święta ale przede wszystkim do wymiany poglądów na temat literatury pomiędzy uczniami i nauczycielami. Akcja czytelnicza przygotowana została przez Klub Miłośników Książki, którym gratulujemy pomysłowości i zapału!