Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs genealogiczny
W powiatowym konkursie na drzewo genealogiczne ogłoszonym w październiku przez Ochotniczą Straż Pożarną w Bełchatowie-Grocholicach oraz Polskie Towarzystwo Historyczne – Koło w Bełchatowie pod patronatem starosty bełchatowskiego w kategorii szkoła ponadgimnazjalna: I miejsce zajęła Magdalena Wójcik z I klasy naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy! Tytuł konkursu to: „W kręgu przodków – historia mojej rodziny”. Uczestnicy mieli za zadanie w najciekawszy sposób opracować drzewo genealogiczne swojej rodziny. Miało ono zawierać historię minimum czterech pokoleń wstecz. Jury oceniając prace konkursowe przyznawało punkty za ich formę plastyczną, za liczbę zaprezentowanych pokoleń, za informacje o każdej z opisanych osób oraz za wykorzystanie zdjęć. Łącznie w czterech kategoriach wiekowych uczniowie zgłosili 79 prac.