Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wojewódzkie podsumowanie roku sportowego 2016 LZS
14 grudnia 2016 r. w Łodzi odbyło się doroczne podsumowanie roku organizowane przez Radę Wojewódzką LZS. Tradycyjnie wyróżniono na nim szkoły, sportowców i trenerów , w tym LKS Omegi Kleszczów z którym nasza szkoła współpracuje od wielu lat.  V miejsce w klasyfikacji rad gminnych zajęła gmina Kleszczów. III  miejsce wśród gminnych klubów Omega Kleszczów. Nie mogło również zabraknąć wyróżnień dla szkół z terenu gminy Kleszczów. Wśród najlepszych znalazła sie oczywiście nasza szkoła, która zajeła I miejsce wśród szkół ponadgimnazjalnych całego województwa łódzkiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym uczniom biorącym udział w zawodach i nauczycielom wf za ogromnie zaangażowanie oraz promowanie sportu.