Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkolna wigilia

22 grudnia 2016 r. był w naszej szkole dniem wspólnego świętowania i wprowadził całą społeczność szkolną w piękny nastrój świąteczny. Młodzież pod opieką pani J. Durki i ks. S. Bednarskiego przygotowała Jasełka odnoszące się do aktualnych problemów każdego z nas. Po części artystycznej, życzeniach składanych przez panią dyrektor i przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, nastąpiło wspólne kolędowanie - zgodnie z tradycją każda klasa oraz grono pedagogiczne zaśpiewali piosenkę świąteczną lub kolędę. Było wspólne łamanie się opłatkiem, a później Wigilie klasowe. Obyśmy tak weseli - do czego przyczynił się przew. SU Hubert i radośni byli przez cały nadchodzący Nowy Rok 2017.