Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nasze szkoły wśród najlepszych w Polsce
Ranking Perspektyw 2017 i znów znakomite wyniki. Technikum Nowoczesnych Technologii jest 7 najlepszym technikum w Polsce i pierwszym w województwie łódzkim. Liceum Ogólnokształcące znalazło się w gronie 50 najlepszych liceów w województwie łódzkim. 10 stycznia 2017 r. uczestniczyliśmy w uroczystej gali finałowej, która odbyła się auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W gali wziął udział Wiceminister Edukacji Narodowej Maciej Kopeć. Z naszej szkoły na zaproszenie, w gali uczestniczyli: p. dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, nauczyciele: p. Emilia Ławska , p. Jacek Świniarski i uczniowie: Paulina Rodek, Marcin Muskała, Agnieszka Kalecińska, Dawid Rogaliński, Hubert Marszałek, Hubert Kowalczyk. W XIX Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych analizowano wyniki 2220 liceów ogólnokształcących i 1787 techników. Nasze szkoły uzyskały bardzo dobre lokaty - Technikum to kolejny raz ZŁOTA SZKOŁA. Jesteśmy dumni z naszych absolwentów rocznik 2016. Szczegóły: http://www.perspektywy.pl/portal/