Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej 
Z przyjemnością informujemy, że 21 lutego 2017r. o godz. 9:00 już po raz szósty odbędzie się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej w Kleszczowie. Tegoroczny motyw przewodni to WESOŁE RYTMY. Ogólnopolski konkurs skierowany jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczestnicy mogą wykonać piosenki w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim lub francuskim. Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 16.02.2016r na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..    karta zgłoszeniowa | regulamin