Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa akcja „Pomaganie przez EKO-ZBIERANIE”
Przypominamy o trwającej na terenie szkoły akcji zbiórki surowców wtórnych (makulatury, baterii, nakrętek, płyt CD, puszek, telefonów komórkowych), ze skupu których całkowity dochód przeznaczony zostanie na budowę studni na terenie wiosek wchodzących w skład parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Batchoro w Czadzie. Miejscem zbiórki w/w surowców w naszej szkole jest wnęka przy sali 0.14 na parterze, zaś najbliższy termin ich wywózki przypada w piątek, 11 lutego 2017r. Zachęcamy całą społeczność szkolną do przyłączenia się do akcji.