Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UNIWERSYTET DZIECIĘCY - TRZECIE SPOTKANIE
Dnia 6 lutego uczniowie Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łuszczanowicach, grupa zerówka, mieli okazję po raz trzeci odwiedzić naszą szkołę w ramach projektu Uniwersytet Dziecięcy. Tym razem maluchy zwiedziły internat oraz wzięły - jak zawsze - udział w zajęciach z języka angielskiego oraz fizyki. W międzyczasie zainteresowały się również wystawą prac naszych uczniów nt. dizajnu. Tematem trzeciego spotkania na zajęciach z języka angielskiego były ubrania. Uczniowie mieli okazję przymierzyć takie części garderoby jak czapka, szalik, buty czy kurtka, co pomogło im zapamiętać słownictwo związane z ubieraniem się. Na zajęciach fizyki poznali właściwości oddziaływań elektromagnetycznych poprzez naelektryzowanie włosów balonami, zobaczyli też jak pracuje maszyna elektromagnetyczna.​