Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty ratownicze dla 3 klasy gimnazjum
W poniedziałek 20 lutego odbyły się w naszej szkole warsztaty ratownicze dla 3 klasy gimnazjum. Uczniowie klasy 2c i 1c przygotowali 5 scenek oraz krótki test. Gimnazjaliści musieli wykorzystać zdobytą wiedzę oraz umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Gdy każda z kilkuosobowych grup wykonała scenki, które były oceniane, zostały ogłoszone wyniki, by wyłonić grupę, która najlepiej sobie poradziła. Na koniec każda ze scenek została powtórzona i wykonana w poprawny sposób, aby wiedzieć jak pomóc w podobnych sytuacjach.