Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podsumowanie konkursu "Mój wymarzony park"
28 lutego 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kleszczowie odbyły się warsztaty, oraz podsumowanie konkursu "Zielone Serce Kleszczowa". 11 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie. W kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych nagrodzeni zostali następujący uczniowie naszej szkoły:
1. Weronika Komandera - 1T (miejsce I)
2. Marcin Rogoziński - 2A (miejsce II)
3. Izabela Nowicka - 3A (wyróżnienie)
4. Aleksandra Cieślik - 1C (wyróżnienie)
5. Eryk Łuszczyński - 2T (wyróżnienie)
Weronika jest autorką bardzo ciekawej i pracochłonnej makiety, natomiast Marcin wykonał logo dla planowanego miejsca.
Wszystkim gratulujemy sukcesu!