Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs na najlepszą recenzję książki – pierwsi laureaci
W naszej szkole - w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - trwa „Konkurs na najlepszą recenzję książki”. Mamy już pierwszych laureatów, których 1 marca 2017 r. wybrało jury w składzie: p. Barbara Mickiewicz, p. Aneta Walczyk, p. Ewa Zagaj

- w miesiącu styczniu 2017 r. najlepszą recenzję napisał Wiktor Tkaczyński;
- w miesiącu lutym 2017 r. - Patryk Baran.

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkich miłośników literatury i tych, którzy chcieliby sprawdzić swoje umiejętności pisarskie zachęcamy do udziału w konkursie i nadsyłaniu prac na kolejne miesiące roku szkolnego 2016/2017.
Najlepsze recenzje zostaną uhonorowane dyplomami i nagrodami książkowymi. Imiona i nazwiska laureatów oraz zwycięskie prace zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.


Recenzja Wiktora.
Recenzja Patryka.