Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy"
1 marca 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 9 w Łodzi odbył się etap regionalny ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Poznaj swoje prawa w pracy". Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały dwie uczennice: Beata Nagoda z klasy III a oraz Martyna Rybak z klasy IV t. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy, w ramach projektu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Celem konkursu jest promocja proaktywnych postaw i osiągnięć uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie wiedzy o bhp i prawie pracy oraz upowszechnianie idei kultury bezpieczeństwa oraz wagi dbałości o jakość stanowisk pracy i bezpieczeństwa pracy.
Sprawdzana była najnowsza wiedza z prawa pracy i reprezentantki naszej szkoły musiały wykazać się dużą znajomością tematu. Jak informowali organizatorzy tegoroczny konkurs był bardzo trudny, dziewczęta uzyskały bardzo wysokie miejsca zaraz poza podium.
Osoby chcące brać udział w przyszłorocznym konkursie o prawach pracownika proszeni są o zgłaszanie się do p. Elizy Jagły. Zdobyta wiedza- bezcenna, nagrody- atrakcyjne. Zapraszamy