Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego
10 marca 2017 r. uczniowie klas II i III językowych uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez pracowników i studentów wydziału. Z bogatej oferty nasi uczniowie wybrali cztery najciekawsze dla nich warsztaty:
- Wirtualny spacer po Barcelonie' przygotowany przez filologię hiszpańską
- Jak efektywnie uczyć się słownictwa w języku obcym' przygotowany przez filologię niemiecką
oraz dwa wykłady interaktywne
- Od pucybuta do milionera' przygotowany przez filologię angielską, a dotyczący zjawiska American Dream
- Skąd się wzięły Tolkienowskie elfy?
Wyjazd do Łodzi był kolejnym elementem owocnej współpracy pomiędzy naszą szkołą a Wydziałem Filologicznym, podczas której uczniowie nasi korzystają z możliwości zapoznania się z funkcjonowaniem uczelni oraz poszerzenia swojej wiedzy.