Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


PROJEKT UNIWERSYTET DZIECIĘCY - CZWARTE SPOTKANIE
13 marca 2017 r. po raz czwarty gościliśmy w naszej szkole uczniów grupy "zerówka" z Publicznego Przedszkola w Łuszczanowicach. Uczniowie jak zawsze wzięli udział w zajęciach z języka angielskiego i z fizyki. Tematem przewodnim na języku angielskim była wiosna, a uczniowie utrwalili słownictwo związane z pogodą oraz zapoznali się ze słownictwem takim jak las, drzewo, kwiaty, itd., pracowali również z nazwami pór roku. Na zajęciach z fizyki uczniowie mieli elementy astronomii takie jak grawitacja, ruchy ciał niebieskich. Uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w prowadzeniu zajęć z mniejszymi uczniami sprawdzając się w roli edukatorów. czekamy niecierpliwie na kolejne spotkanie 5 kwietnia.