Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Uczniowie ZSP z ofertą edukacyjną w gimnazjach
Od 8 marca na zaproszenie gimnazjów, rozpoczęliśmy odwiedzanie szkół, w celu zapoznania gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli z ofertą naszej szkoły. Podczas spotkań uczniowie klas trzecich mieli możliwość zobaczenia prezentacji, spotu reklamowego zrealizowanego na terenie naszej szkoły oraz robotów skonstruowanych przez uczniów naszego technikum. Uczniowie oraz nauczyciele ZSP udzielali odpowiedzi na wszystkie pytania nurtujące przyszłych kandydatów. Dotyczyły one m.in. terminów rekrutacji, przedmiotów rozszerzonych, czy zajęć dodatkowych w oferowanych oddziałach. Do tej pory gościliśmy w szkołach gimnazjalnych w: Bełchatowie, Rozprzy, Gorzkowicach, Radomsku. Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i miłe przyjęcie. Zapraszamy na Dzień Otwarty do naszej szkoły w piątek- 31 marca 2017 r., w którym nie zabraknie atrakcji. Do zobaczenia.