Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Z wizytą w firmie Haering
6 marca 2017 r. uczniowie klasy IV t uczestniczyli w wycieczce szkolnej do firmy Haering Polska Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb. Pracownicy firmy zapoznali młodzież z historią i działalnością przedsiębiorstwa oraz ofertą edukacyjną skierowaną do absolwentów technikum i liceum. Następnie oprowadzili uczniów po dziale produkcji i po centrum kształcenia praktycznego. Uczniowie zwiedzili halę produkcyjną, magazyny, wydział kontroli jakości oraz zapoznali się z organizacją produkcji w nowoczesnym zakładzie pracy. W budynku centrum kształcenia zobaczyli park maszynowy, sprzęt technodydaktyczny, sale dydaktyczne oraz stołówkę zakładową, w której na zakończenie wizyty zostali podjęci obiadem.
Haering to przedsiębiorstwo z siedzibą główną w Bubsheim (Niemcy), które produkuje części do układów wtryskowych, hamulcowych, sensorykę i mechanizmy wykorzystywane w przemyśle samochodowym. Należy do wiodących na świecie przedsiębiorstw w dziedzinie obróbki skrawaniem. Posiada zakłady produkcyjne o międzynarodowym zasięgu w Niemczech, Polsce i Chinach.