Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

„Dracula” po angielsku
W dniu 14 marca uczniowie klasy 2c i 2a matematycznej uczestniczyli w wyjeździe do Łodzi. Celem naszej wycieczki był Teatr V6, a dokładnie wystawiany tam anglojęzyczny spektakl „Dracula”. Zanim jednak dotarliśmy do teatru, udaliśmy się do Palmiarni, gdzie mogliśmy bliżej przyjrzeć się bananowcom, daktylowcom, kaktusom i innym egzotycznym roślinom. Z Palmiarni pojechaliśmy już prosto do teatru, gdzie zasiedliśmy na widowni aby podziwiać aktorów brytyjskiego teatru TNT Theatre Britain przedstawiających współczesną wersję historii hrabiego Draculi. Wspaniała gra aktorska w połączeniu ze starannie dobranymi kostiumami oraz muzyką dostarczyły nam niezapomnianych wrażeń. Spektakl wystawiany w całości w języku angielskim był jednocześnie doskonałą lekcją i okazją do rozwijania kompetencji językowych.