Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Młodzież Zapobiega Pożarom” 2017. – Sukces Marcina i Łukasza I i II miejsce w powiecie!!!
W dniu 29.03.2017 r. w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej
w Bełchatowie przeprowadzone zostały eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem: „Młodzież Zapobiega Pożarom”. Eliminacje przeprowadzono dwuetapowo dla trzech grup wiekowych: I szkoły podstawowe, II gimnazjum, III szkoły ponadgimnazjalnej.
Wyniki eliminacji w grupie najstarszej przedstawiają się następująco:
1. Marcin Muskała - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie,
2. Łukasz Łyszkowicz -Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie

Puchary i nagrody ufundowali Starosta Bełchatowski, Nadleśniczy Nadleśnictwa Bełchatów oraz Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Bełchatowie.
Marcin będzie reprezentować 4 raz Powiat Bełchatowski w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Wiedzy Pożarniczej.
Gratulujemy!