Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UNIWERSYTET DZIECIĘCY - SPOTKANIE PIĄTE
Czas mija nieubłaganie, dziś, tj. 5 kwietnia odbyło się już przedostatnie spotkanie z "zerówką" z Publicznego Przedszkola w Łuszczanowicach. Uczniowie jak zawsze wzięli udział w zajęciach języka angielskiego, podczas którego poznali strukturę 'I can..' - potrafię... oraz słownictwo związane z pojazdami oraz w zajęciach z fizyki, podczas których zapoznali się z maszynami prostymi. Całkiem wyjątkowo przedszkolaki pod opieką p. Katarzyny Woźniak zwiedzili sportową część naszej szkoły oraz wzięli udział w zajęciach zumby, do której szczególnie mocno się przykładali. Do zobaczenia w czerwcu!