Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Dzień Otwarty Szkoły już za nami!
31 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się po raz kolejny Dzień Otwarty dla gimnazjalistów. Dla naszych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Oprócz promocji kierunków kształcenia, gimnazjaliści mogli uczestniczyć w licznych konkursach m. im: „Palcem po mapie”, „Master Kleszcz”, w Turnieju Szachowym oraz „Zielonej loterii” z atrakcyjnymi wygranymi. Na terenie szkoły odbywały się doświadczenia fizyczno- chemiczne, mechatroniczne, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy układania kostki Rubika i kubków Speed Stacks, warsztaty językowe, prezentacje robotów i nowoczesnego sprzętu mechatronicznego, pokazy gimnastyki na trampolinach.
Dodatkową atrakcją była możliwość sprawdzenia pomiaru tkanki tłuszczowej i dokonania analizy żywieniowej.
W szkolnej kawiarence goście mogli skosztować pysznych polskich ciast przygotowanych przez naszych uczniów, a przed klasopracowniami poczęstować się pysznymi przekąskami kuchni niemieckiej i hiszpańskiej.
Dziękujemy Wszystkim za przybycie do naszej szkoły!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego.Również 31 marca 2017 w ramach Dnia Otwartego Szkoły odbył się I Międzyszkolny Turniej Szachowy. Do rywalizacji zgłosiło się 15 osób – 11 z ZSP oraz 4 z gimnazjum w Kleszczowie. Na zawody stawiło się 11 osób – 10 z ZSP i 1 z gimnazjum. Po zaciętej walce – trzech dogrywkach -zostali wyłonieni zwyciężcy turnieju: I miejsce – Weronika Komandera, II – Igor Świątek, III miejsce Mateusz Kaczorowski.