Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!VI Prezentacje Szkół Ponadgimnazjalnych
5 kwietnia 2017 roku nasza szkoła wzięła udział w VI Prezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Tegoroczny przegląd odbywał się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, brało w nim udział piętnaście szkół i pięć placówek z terenu powiatu bełchatowskiego. Licznie odwiedzająca nasze stoisko młodzież gimnazjalna miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalych, porozmawiania z uczniami i obecnymi nauczycielami.
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i miłe przyjęcie.