Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stres przed egzaminem? - nie, dziękuję
21 kwietnia 2017 r. odbyły się zajęcia profilaktyczne dla młodzieży klas maturalnych, przeprowadzone przez ekspertów Śląskiego Centrum Profilaktyki. Boisz się egzaminu maturalnego?
Czy wiesz, że stres jest jedną z najczęstszych przyczyn niepowodzeń na egzaminach?
Stres jest zupełnie naturalny – kiedy nie do końca czujesz się pewnie, a musisz pokazać, że potrafisz dobrze zdać egzamin maturalny. Stres niekiedy jednak, staje się tak duży, że nie umiesz sobie z nim poradzić. Przeprowadzone warsztaty miały na celu pokazać uczniom:
• jak poradzić sobie z lękiem przed maturą,
• jak zapanować nad stresem,
• jak przygotować się psychicznie do pozytywnego zdania egzaminu.