Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rejonowe Mistrzostwa_Pierwszej Pomocy PCK
W dniu 22 kwietnia br. w okolicach Parku Olszewskich odbyły się 27. Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Impreza to cykliczna kontrola wiedzy młodzieży z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na starcie stawiło się tym razem 7 drużyn ze szkół rejonu bełchatowskiego, które rywalizowały w siedmiu kolejnych konkurencjach. Zawody rozpoczęły się odprawą jury oraz kapitanów poszczególnych drużyn. Z ramienia Starostwa Bełchatowskiego imprezę w towarzystwie Prezesa Oddziału Okręgowego PCK w Bełchatowie Pana Jana Ogrodniczaka, otworzyła Pani Monika Michel. Zmagania trwały całe przedpołudnie. Podczas rywalizacji uczestnicy mogli wykazać się wiedzą merytoryczną i praktyczną z udzielania pierwszej pomocy w pozorowanych zdarzeniach. Emocje były nie małe. Naszą szkołę reprezentowały uczennice II klasy ratowniczo-medycznej w składzie : Magda Drećko, Magda Grzesiak, Roksana Freus, Oliwia Widera, które zajęły II miejsce, natomiast po wielu dogrywkach III miejsce zajęły: Anna Kin, Wiktoria Ochocka, Aleksandra Kowalska, Natalia Woch, Barbara Jagusiak. Gratulujemy!