Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY
21 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Bełchatowie odbyło się finałowe rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu sprawdzającego wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego „ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY” organizowanego przez Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. Konkurs "ABC Bezpieczeństwa na Drodze Młodego Kierowcy" cieszył się w tym roku bardzo dużym zainteresowaniem – w etapie szkolnym wzięło udział 136 uczniów z 8 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu bełchatowskiego. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 35 uczestników. Naszą szkołę reprezentowało 5 zawodników najlepszy okazał się Mateusz Szcześniak, który zajął IV miejsce.