Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eliminacje regionalne Turnieju Motoryzacyjnego – awans do turnieju Wojewódzkiego
21 kwietnia 2017 r. WORD w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadził eliminacje regionalne Młodzieżowego Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego. Udział wzięło 12 drużyn. Podczas turnieju drużyny najpierw pisały testy teoretyczne, a później mierzyły się w części praktycznej. Każdy uczestnik musiał przejechać przez tor przeszkód motorowerem, udzielić pomocy osobie z amputacją urazową a następnie reprezentant każdej z drużyn miał za zadanie przejechać autem po wyznaczonym torze z talerzem Stewarta. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Zatorski, Adrian Pietrzyk, Mateusz Sołtys , którzy rewelacyjnie zajęli 1 miejsce i awansowali do turnieju Wojewódzkiego, który odbędzie się 26 maja. Matuusz Sołtys zdobył indywidualnie I miejsce za najlepsze przejechanie toru przeszkód. Gratulujemy.