Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kolejni laureaci w Konkursie na najlepszą recenzję książki
„Konkurs na najlepszą recenzję książki” - zorganizowany w ramach realizowanego w naszej szkole Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - cały czas trwa i cieszy się dużą popularnością wśród naszych uczniów. W miesiącu kwietniu na konkurs wpłynęła rekordowa liczba prac. Jury w składzie: p. Barbara Mickiewicz, p. Aneta Walczyk, p. Ewa Zagaj uznało, że najlepszą recenzję w kwietniu 2017 r. napisał Mateusz Markiewicz z kasy IV t. Natomiast za najlepszą recenzję w roku szkolnym 2016/2017 w kategorii klas maturalnych jury nagrodziło Kingę Rabendę.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek.
Maturzystom , którzy aktywnie uczestniczyli w konkursowej rywalizacji, dziękujemy za wytrwałość w szerzeniu czytelnictwa, życzymy jak najlepszego wykorzystania przyjaznej przestrzeni bibliotek, ciekawych książek z wyrazistymi bohaterami oraz produktywnego zgłębiania wiedzy.  CZYTAJ