Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Z dumą o sukcesach naszych uczniów...
W kwietniu nasi uczniowie odnieśli znaczące sukcesy w konkursach literackich i plastycznych związanych z tekstami kultury. Ola Cieślik wzięła udział w II edycji konkursu „Kultura we współczesnym świecie – spotkania, dialogi i dygresje” organizowanym przez Uniwersytet Łódzki. Zainspirowana hasłem tegorocznej edycji ”Po[P]kąsani: horror we współczesnej kulturze popularnej” napisała recenzję ulubionej książki, zdobyła III miejsce i uznanie jury konkursowego.
Duży sukces odniósł też Marcin Rogoziński - pokonał wszystkich konkurentów w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Narodowe Czytanie 2017 Stanisław Wyspiański – Wesele” organizowanym przez WODN w Piotrkowie Trybunalskim. Plakat zaprojektowany przez Marcina będzie wykorzystywany do propagowania projektu Narodowego Czytania we wrześniu 2017r.