Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans dwóch drużyn do finału ogólnopolskiego „Sprawni Jak Żołnierze”!!!!
W XL wojewódzkich zawodach "Sprawni jak żołnierze" zwyciężyły DWIE DRUŻYNY dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Zawody rozegrano w piątek 19 maja w Radomsku. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach: test sprawnościowy, rzut granatem, strzelanie, bieg na orientację, pierwsza pomoc. Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak żołnierze" organizuje Łódzki Kurator Oświaty przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Radomsku.
Nasze drużyny w składzie: Bartłomiej Dąbrowski, Miłosz Podsiadły, Mateusz Gałczyński – I na 17 startujących.
Ola Dworzyńska, Nikola Lalek Oliwia Widera – I na 15 startujących drużyn.
Obie drużyny wezmą udział w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Bornym Sulinowo w dniach 19-22 .06.2017.
Opiekunem uczniów jest pan Piotr Szczepaniak.
Gratulujemy!