Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Miejsce w Wojewódzkim XXI Ogólnopolskim
Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym - KLESZCZOWSCY DOMINATORZY!
W dniu 26 maja 2017 roku na terenie Wojewódzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Kutnie odbył się finał wojewódzki XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego pod Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, wystartowały w nim 22 najlepsze szkoły w naszym województwie. Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach; test z przepisów o ruchu drogowym, test ze znajomości historii motoryzacji, test przejazdów przez skrzyżowania, pierwsza pomoc przedmedyczna, następnie jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem oraz obsługa codzienna samochodu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III T Mateusz Sołtys, Adrian Pietrzyk, Kamil Zatorski , którzy zdominowali cały konkurs!!!! zajęli I miejsce drużynowo oraz wszystkie miejsca indywidualne.
Kamil Zatorski zdobył III miejsce w klasyfikacji Indywidualnej uczestników turnieju.
Adrian Pietrzyk zdobył II miejsce w klasyfikacji Indywidualnej uczestników turnieju.
Mateusz Sołtys zdobył I miejsce w klasyfikacji Indywidualnej uczestników turnieju.
Uczniowie awansowali na finał ogólnopolski który odbędzie się w dniach 6-7 czerwca w Poznaniu.
Gratulujemy.