Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

TRZECIA KONFERENCJA METODYCZNA
Efektywne nauczanie języków obcych
29 maja gościliśmy w naszej szkole nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego na trzeciej konferencji metodycznej. W tym roku wszyscy oni mieli okazję wziąć udział w wykładzie pani Anny Pałczyńskiej "Od gramatyczno-tłumaczeniowej do inkluzji - przekrój metod nauczania języków obcych", następnie nauczyciele podzielili się na dwie grupy i uczestniczyli w warsztatach metodycznych w dwóch sekcjach - niemieckiej i angielskiej, które prowadzone były w językach obcych. Sekcja angielska dotyczyła technik nauczania w metodzie polisensorycznej, a sekcja niemiecka Adama Grodka inkluzji w nauczaniu. Oba warsztaty miały wymiar wysoce praktyczny. Na zakończenie przedstawiciele wydawnictw Pearson oraz Express Publishing zaprezentowali swoje materiały oraz mgr Adrian Chróstowski przeprowadził prezentację nt. technologii w nauczaniu języków obcych. Dziękujemy WODN-owi w Piotrkowie Tryb. za współpracę w zakresie organizacji konferencji, zapraszamy na kolejną w przyszłym roku.