Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licealista w przedszkolu
W środę 31 maja uczniowie naszej szkoły, a dokładniej uczniowie z klasy II a (grupa językowa), udali się do przedszkola w Kleszczowie. Podobnie jak w ubiegłym roku, uczniowie ci mieli okazję spróbować swoich sił w roli nauczycieli języka angielskiego. Tematem zajęć było zbliżające się lato i ruch na świeżym powietrzu. Nasi uczniowie przygotowali różnorodne gry i zabawy, np. piosenki, wyliczanki, obrazki, a w nagrodę za zaangażowanie przygotowane były dla przedszkolaków  ciasteczka, naklejki i stempelki. Dzięki temu oraz wysiłkom naszych uczniów najmłodsi bardzo ochoczo włączyli się do zabawy z językiem angielskim. Widać było, że zarówno starsi, jak i młodsi mieli podczas tych zajęć dużo frajdy. Ponadto nasi uczniowie mogli się też przekonać, jak dużo niektóre dzieci już znają, szczególnie z grupy 5- i 6-latków. Już nie możemy się doczekać, aż odwiedzimy ich znowu za rok!