Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Kleszczowskie Manewry Grup Przedmedycznych
- Bezpieczna Wiosna 2017
03 czerwca 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie odbyły się I Kleszczowskie Manewry Grup Przedmedycznych - Bezpieczna Wiosna 2017. Do udziału w manewrach zgłosiło się 6 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych (II LO Bełchatów, III LO Bełchatów, ZSP nr 3 Bełchatów oraz ZSP Kleszczów) i jedna drużyna z PG 2 Bełchatów. Drużyny udzielały pomocy osobom poszkodowanym w różnych stanach zagrożenia życia oraz sprawdzały swoją wiedzę w testach, rebusach i krzyżówkach. Drużyny rywalizowały o puchary w kategoriach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrodzeni otrzymali również karty podarunkowe na różne atrakcje oferowane przez Solpark. Pozostałe drużyny otrzymały dyplomy za udział w manewrach, apteczki patrolowe i gadżety. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział, duże zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu manewrów, szczególnie dyrekcji ZSP w Kleszczowie, Delfin Anna Pudlak oraz sponsorom: Marcinowi Mazurowi i Stowarzyszeniu Honorowych Dawców Krwi.

Wyniki I Kleszczowskie Manewry Grup Przedmedycznych - Bezpieczna Wiosna 2017.

Szkoły Gimnazjalne
1. Publiczne Gimnazjum nr 2 Bełchatów
Sandra Kruk, Michał Bedlechowicz, Piotr Dębski, Bartosz Skorupa
Szkoły Ponadgimnazjalne
1. ZSP Kleszczów drużyna 1 (Barbara Jagusiak, Karolina Marszał, Wiktoria Ochocka, Filip Tokarski )
2. III Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie (Agnieszka Idzińska, Joanna Bańkowska, Natalia Góra, Aleksandra Kamińska
3. ZSP Kleszczów drużyna 2 (Magdalena Muskała, Oliwia Łysik, Wiktoria Hałaczkiewicz, Katarzyna Zinówko)
4. II Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie (Aleksandra Danka, Marta Mszyca, Zuzanna Skoczylas, Daria Strupińska)
5. II Liceum Ogólnokształcące w Bełchatowie (Natalia Komuńska, Patrycja Maliszak, Magda Miśkiewicz, Aleksandra Woszczyk
6. ZSP nr 3 w Bełchatowie (Lena Kustra, Natalia Szymańska, Nikola Dębska, Krzysztof Kamieniak)

Najlepszą zawodniczką manewrów została
Natalia Komuńska z II Liceum Ogólnokształcącego w Bełchatowie. Gratulujemy.